Written by 7:40 pm Genel Views: 2

Aura nedir ve auramızı nasıl koruruz?

Vücudumuzu çevreleyen elektromanyetik alana aura denir. Canlı ve cansız tüm varlıklarda aura vardır. Aynı zamanda aura, çakraların da bulunduğu alandır.

İnsan aurası

Vücudumuzu çevreleyen elektromanyetik alana aura denir. Canlı ve cansız tüm varlıklarda aura vardır. Aynı zamanda aura, çakraların da bulunduğu alandır. 

Bedenimiz çevreden aldığımız negatif ve pozitif enerjilerden etkilenir. Bu etkiler de yoğunluğuna göre auramıza çeşitli renkler verir. Her rengin farklı bir anlamı vardır ve temelde hayatımızdaki ana konularımız ve kişiliğimiz hakkında ipuçları sunarlar. Örneğin canlı bir kırmızı azmi ifade ederken , siyaha dönen bir kırmızı kötü niyeti simgeler gibi. Fakat enerji durağan bir şey olmadığından dolayı aura renklerimizde değişebilir. Tam burada bunu sağlayan frekansların önemini anlamak gerekiyor.

Mutluluk seviyeleri

Resimde görüldüğü gibi olumlu duyguları hayatımıza entegre ettikçe frekansımızı yükseltiyoruz ve auramızı da iyileştirmiş oluyoruz. Eğer iyi durumda bir auramız varsa bunu korumak da cok önemli oluyor. Sonuçta mutluluk da bir kazanım kolayca bırakılmamalı. 🙃 

Yüksek bir frekansa ulaştığımızda auramızı korumaya alarak duygu dalgalanmalarının ve düşük frekanslı duyguların önüne geçebiliyor ve çevremizdeki olumsuz frekanslara karşı da kendimizi koruyabiliyoruz. 

Buy me a coffee

Auramızı nasıl koruruz ? 

Bunun için bizzat deneyip işe yaradığını gördüğüm iki yöntem var. İkisi için de gerçekten yüksek duygulardayken bunu uygulamak önemli. En az 21 gün tekrar edilmesi gerektiği de söyleniyor. Ben işe yaradığı için uzun süredir devam ettiriyorum. Derin nefesler alıp meditatif hale geçtikten sonra ;
İlk yöntemde kendimizi beyaz bir daire ile çevrelediğimizi canlandırıyoruz. İkinci yöntemde ise beyaz bir daire içine girdiğimizi ve içinin ve dışının aynalarla kaplı olduğunu canlandırıyoruz. 

İnsan aurası

İkisi de kendi enerjinizi korumanızı sağlıyor fakat temel farkları ilk yöntemde karşıdaki kişi sizin yüksek enerjinizi alabilirken , ikinci yöntemde tamamen kendi enerjisi ayna etkisinden dolayı ona geri dönüyor. Bu yüzden ikinci yöntemde kişi kötü enerjiye sahipse o enerjiyi sizden aldığını düşünebilir. 🙂 

Bana soracak olursanız farklı durumlarda ikisini de kullanıyorum. Cok kalabalık olan ya da enerjisi olumsuz olan birinin yanında olacaksam ikinci yöntemi yapıyorum. Her zaman gördüğüm yakın çevremin yanında ilk yöntemi uyguluyorum ki onlar da yüksek enerjiden faydalansın. 
Bu yöntem umarım birilerine yardımcı olabilir. Kendinize çok güzel bakın 🤚🏻

Visited 2 times, 1 visit(s) today
Close