İlk

Süper Lig: Gençlerbirliği: 0 – Fatih Karagümrük: 2 (İlk yarı)

SÜPER LİG’İN 19. HAFTASINDA GENÇLERBİRLİĞİ, SAHASINDA FATİH KARAGÜMRÜK’Ü KONUK EDİYOR. MÜCADELENİN İLK YARISI KONUK EKİP FATİH KARAGÜMRÜK’ÜN 2-0’LIK ÜSTÜNLÜĞÜYLE SONUÇLANDI.

Sungurlu’da yılın ilk karı yağdı

ÇORUM'UN SUNGURLU İLÇESİ'NDE YILIN İLK KARI YAĞDI

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, “Eğitim buluşmalarında “Ziya Öğretmen Bizim Okulda” etkinliğini başlattık. İlk durak, mezun olduğum Ankara Atatürk Lisesi oldu. Mezunlardan İlber Ortaylı Hoca’mızın ve Cüneyt Özdemir’in de katıldığı buluşmamızda öğrencilerimize bir kez daha hayran kaldık. Buluşmalarımız sürecek.”

MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK:"EĞİTİM BULUŞMALARINDA “ZİYA ÖĞRETMEN BİZİM OKULDA” ETKİNLİĞİNİ BAŞLATTIK. İLK DURAK, MEZUN OLDUĞUM ANKARA ATATÜRK LİSESİ OLDU. MEZUNLARDAN İLBER ORTAYLI HOCA’MIZIN VE CÜNEYT ÖZDEMİR’İN DE KATILDIĞI BULUŞMAMIZDA ÖĞRENCİLERİMİZE BİR KEZ DAHA HAYRAN KALDIK. BULUŞMALARIMIZ SÜRECEK."

ADÜ Rektörü Covid-19 aşısı ilk dozunu oldu

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. OSMAN SELÇUK ALDEMİR, ADÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE COVİD-19 AŞISININ İLK DOZUNU OLDU.

Merkezefendi Belediyesi gönüllü arama kurtarma ekibi ilk eğitimi tamamladı

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, BELEDİYE PERSONELİNDEN OLUŞAN GÖNÜLLÜ ARAMA KURTARMA EKİBİ OLUŞTURUYOR. GÖNÜLLÜ PERSONELLERE AKUT YETKİLİLERİ TARAFINDAN İLK EĞİTİM VERİLDİ. OLAĞANÜSTÜ HER TÜRLÜ FELAKETE KARŞI HAZIRLIKLI OLMALARI GEREKTİĞİNİ BELİRTEN MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI ŞENİZ DOĞAN, BELEDİYELERE BÜYÜK SORUMLULUK DÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.

Çapaçarık Camii’nde ilk cuma namazı kılındı

YUNUSEMRE BELEDİYESİ VE HAYIRSEVERLER TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ÇAPAÇARIK CAMİİ VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ PROJESİ’NDE BULUNAN CAMİDE İLK CUMA NAMAZI KILINDI.

Berat Özdemir ilk antremanına çıktı

SÜPER LİG'İN 19. HAFTASINDA DEPLASMANDA ANTALYASPOR İLE KARŞILAŞACAK OLAN TRABZONSPOR BU MAÇIN HAZIRLIKLARINI TAMAMLARKEN, TAKIMIN YENİ TRANSFERİ BERAT ÖZDEMİR'DE İLK ANTRENMANINA ÇIKTI.

Borsa ilk yarıda düştü

BORSA İSTANBUL, GÜNÜN İLK YARISINDA YÜZDE 0,22’LİK DEĞER KAYBETTİ

İlk kar, Simav’da kartpostallık manzaralar oluşturdu

İLK KAR, SİMAV’DA KARTPOSTALLIK MANZARALAR OLUŞTURDU

Gürün’de ilk aşı başhekime uygulandı

SİVAS'TA GÜRÜN İLÇESİNDE AŞILAMA İŞLEMİNİN BAŞLAMASIYLA İLK AŞI GÜRÜN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ UZMAN DOKTOR AYSUN ŞAHİN’E YAPILDI

Bursaspor’da ilk hedef kadroyu elde tutmak

BURSASPOR'UN GENÇ FUTBOLCULARI, BU SEZONUN İLK YARISINA DAMGA VURDU.

Kırşehir’e yılın ilk karı düştü

KIRŞEHİR'E YILIN İLK KARI DÜŞTÜ