Flikoston ve Maskotu Hakkında

Flikoston’un maskotu Türk ve genel olarak Doğu edebiyatında önemli bir yere sahip olan Hüdhüd kuşudur ve Hz. Süleyman’ın habercisidir. Saba melikesi Belkıs ile arasındaki iletişimi sağlar. Tıpkı Süleyman peygamberin ulak kuşu olan Hüdhüd kuşunun güvenli bir şekilde olan-biteni iletmesi gibi bizler de size en doğru bilgiyi Flikoston aracılığıyla ulaştırabilmeyi düstur edindik.

Flikoston'un maskotu Türk ve genel olarak Doğu edebiyatında önemli bir yere sahip olan Hüdhüd kuşudur ve Hz. Süleyman'ın habercisidir.

Bu sebeple hakkında bir çok rivayetin anlatılageldiği bu efsanevi canlıyı maskotumuz olarak tercih edip kendisine logomuzda da yer açtık. Böylece logomuzun son hali aşağıda da görebileceğiniz gibi olmuştur.

Bu sebeple hakkında bir çok rivayetin anlatılageldiği bu efsanevi canlıyı maskotumuz olarak tercih edip kendisine logomuzda da yer açtık.

Umuyoruz ki bizlere her daim doğru olan bilgiyi ulaştırmak görevini hatırlatan Hüdhüd kuşundan mülhem ortaya koyduğumuz bu yenilik siz sevgili okurlarımız tarafından beğeniyle karşılanır.

Sağlıcakla….

CK – MNK

Visited 5 times, 1 visit(s) today

Comments are closed.

Close