Bu sayfayı paylaş

Kişisel Gelişim / Manşet

Değişim

Bocuk 2

Değişim…

Sonbahar rüzgarı her ne kadar fırtına etkisiyle beraber gelmişse de, kışın yerini dinginliğe bırakacağına inancım tam. En azından kendi içimde o dingin havayı yakaladım. Sorunları yaşıyor ve içinde bulunduğumuz süreçte bunları kaos olarak nitelendiriyoruz. Biraz uzaktan bakmaya başladığımızda ise her birinin kişiliğimizin yapı taşlarını oluşturacak anahtarlar olduğunu keşfediyoruz. Tüm problemlerin temelde vurgu yaptığı tek bir konu var: değişim.

Degisim Kadin

Daha önce yaşamış olduğumuz, belki de tekrar tekrar yaşadığımız her bir problem kendi içimizde değiştirmemiz gereken bir durumu yansıtıyor. Düşündüklerimiz, yaptıklarımız, yapmadıklarımız, aslalarımız ve olmazsa olmazlarımız… Her birine dikkat edin. Kim olduğumuz, tüm yargılarımızın derininde bir yerlerde. Hayatınızda yaşadığınız en sarsıcı olayları ve bugün geldiğiniz noktayı, dönüştüğünüz kişiyi düşünün. Tutunduğunuz dalları düşünün sonra sebebini kendinize sorun. Size yararlı olmayan her şeyi bırakın. Yaşam değişim ister, cesaretle birlikte gelen bir değişim. Kendinizi özgür bırakın. Kendinizi yansıtın. Doğru herkes için farklıdır unutmayın. Büyümek gerçekten büyümenizi sağlasın, zorlukları gözünüzde büyütmeyi değil ve gelecekten ümidinizi hiç kesmeyin. Daha önce güzellikler getirdi, yine getirecek. En iyi halinizi bulmanız dileğiyle.

Bu sayfayı paylaş

Emel Manisalı İstanbul doğumlu İngiltere'de yaşıyor.

Yanıt

E-posta adresin yayınlanmayacakZaruri alanlar işaretlendi *

HTML etiket ve özellikleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>