Zi̇yaret

Yeniden Refah Partisi’nden Niğdeli patates üreticilerine ziyaret

YENİDEN REFAH PARTİSİ MİLLİ SİYASET KURULU HEYETİ, GENEL BAŞKAN DR. FATİH ERBAKAN'IN TALİMATI İLE NİĞDELİ PATATES ÜRETİCİLERİNİN SORUNLARINI YERİNDE İNCELEDİ.

Başkan Yazıcı’dan 65 yaş üstü büyüklere ziyaret

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI ŞADİ YAZICI VE EŞİ GÖNÜL ELLERİ ÇARŞISI KURUCU ÜYELERİNDEN DR. FATMA YAZICI, YAŞLILAR HAFTASI DOLAYISIYLA 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ.

Ekrem İmamoğlu’ndan Başkan Dutlulu’ya sürpriz ziyaret

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU VE EŞİ DİLEK İMAMOĞLU, AKHİSAR BELEDİYESİNE ZİYARETTE BULUNDU

Gabon Büyükelçisi Avouma, Rektör Polat’ı ziyaret etti

GABON ANKARA BÜYÜKELÇİSİ JEAN BERNARD AVOUMA VE BERABERİNDEKİ HEYET KARABÜK ÜNİVERSİTESİ (KBÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. REFİK POLAT’I ZİYARET ETTİ.

CHP Osmangazi’den Fetih Müzesi’ne ziyaret

OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DÜNDAR, CHP İLÇE BAŞKANI METİN YILMAZ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ PANORAMA 1326 BURSA FETİH MÜZESİ’NDE AĞIRLADI.

ABD Savunma Bakanı Austin’den Afganistan’a sürpriz ziyaret

ABD’NİN YENİ SAVUNMA BAKANI LLOYD AUSTİN’İN ÜST DÜZEY YETKİLİLERLE GÖRÜŞMEK ÜZERE AFGANİSTAN’A GELDİĞİ BELİRTİLDİ.

Milletvekili Dülger’den Elbeyli ilçesine ziyaret

AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ MUSTAFA HİLMİ DÜLGER, ELBEYLİ İLÇESİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİKTEN SONRA BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNDU.

AK Parti’den Avrasya Üniversitesi’ne ziyaret

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ TRABZON İL BAŞKANI DR. SEZGİN MUMCU BERABERİNDEKİ İL BAŞKAN VEKİLİ ÖMER TOPALOĞLU VE İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ CANAN KANIK VE AYDOĞAN İSKENDER İLE AVRASYA ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

AK Parti’den Avrasya Üniversitesi’ne ziyaret

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ TRABZON İL BAŞKANI DR. SEZGİN MUMCU BERABERİNDEKİ İL BAŞKAN VEKİLİ ÖMER TOPALOĞLU VE İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ CANAN KANIK VE AYDOĞAN İSKENDER İLE AVRASYA ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

Abdulhamid Han’ın torunu, Bursa’da dedelerinin türbelerini ziyaret etti

DEVLET-İ ALİYYE OCAKLARI GENEL BAŞKANI 2. ABDÜLHAMİD'İN 4. KUŞAK TORUNU OLAN ABDÜLHAMİD KAYIHAN OSMANOĞLU İLK OLARAK BURSA'DA DERNEK AÇILIŞINDA BULUNARAK SONRASINDA ULU CAMİ'DE ÖĞLE NAMAZINI KILDI. NAMAZIN ARDINDAN OSMANOĞLU OSMANGAZİ VE ORHANGAZİ TÜRBELERİNİ ZİYARETTE BULUNARAK DUA ETTİ.

Milli Eğitim Müdürü Yiğit, Farabi Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti

DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT, BAHÇEŞEHİR BÖLGESİNDE BULUNAN FARABİ ANADOLU LİSESİ’Nİ ZİYARET EDEREK, ÖĞRENCİLER VE ÖĞRETMENLER İLE BİR ARAYA GELDİ.

Milletvekili Toprak’tan İHA’ya ziyaret

AK PARTİ GENEL MERKEZ SİYASİ VE HUKUK İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ MUHAMMED FATİH TOPRAK BERABERİNDE AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ALKAYIŞ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE İHA’YI ZİYARET ETTİ.