Zi̇yaret

Müdür Onar karla mücadele ekiplerini ziyaret etti

BALIKESİR’DE ETKİSİNİ GÖSTEREN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE YOĞUN BİR ŞEKİLDE KARLA MÜCADELE EDEN KARAYOLLARI’NA BAĞLI EKİPLERİNİ İL EMNİYET MÜDÜRÜ HASAN ONAR ZİYARET EDEREK DESTEK OLDU.

Vali Yılmaz, her hafta bir aileyi ziyaret ediyor

OSMANİYE VALİSİ ERDİNÇ YILMAZ, SOSYAL VE EKONOMİK DESTEK HİZMET (SED) MODELİ OLAN OKUL DESTEK PROJESİ KAPSAMINDA DESTEK ALAN ÖĞRENCİYE ZİYARETTE BULUNDU.

Çanakkale Valisi Aktaş, Kirazlı uygulama noktasını ziyaret etti

ÇANAKKALE VALİSİ AKTAŞ, KİRAZLI UYGULAMA NOKTASINI ZİYARET ETTİ

Yavuz Bingöl’den Başkan Yılmaz’a ziyaret

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, YAVUZ BİNGÖL'Ü AĞIRLADI

Yeşilçam yıldızlarından Başkan Yazıcı’ya ziyaret

İSTANBUL SİNEMA SANAT DERNEĞİ ÇATISI ALTINDA BULUŞAN TÜRK SİNEMASI VE YEŞİLÇAM’IN UNUTULMAZ İSİMLERİ TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI’YI ZİYARET ETTİ.

Özel’den Başkan Bilgin’e ziyaret

CUMHURİYET HALK PARTİSİ GRUP BAŞKANVEKİLİ VE MANİSA MİLLETVEKİLİ ÖZGÜR ÖZEL, BİR SÜRE ÖNCE GEÇİRDİĞİ COVİT-19 HASTALIĞI NEDENİYLE SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ BİLGİN'İ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK "GEÇMİŞ OLSUN" DİLEĞİNDE BULUNDU.

Kadın Kooperatifçilere anlamlı ziyaret

ERZURUM MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI FUAT DEMİR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ERZURUM KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ’NİN AÇMIŞ OLDUĞU SATIŞ MAĞAZASINI ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

AK Parti’den Başkan Şahin’e ziyaret

AK PARTİ'DEN BAŞKAN ŞAHİN'E ZİYARET

Vali Sarıibrahim’den çat kapı ziyaret

VALİ SARIİBRAHİM’DEN ÇAT KAPI ZİYARET

Başkan Çelik’ten Başkan Ergün’e ziyaret

ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. ZİYARETTE 2021 YILINDA YAPILACAK HİZMET VE YATIRIMLARLA İLGİLİ FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Adalet Bakanı Gül’den İstanbul Başsavcısı’na ziyaret

ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL, SOSYAL MEDYA HESABINDA YAPTIĞI PAYLAŞIMDA GÖREVE BAŞLAYAN İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCISI ŞABAN YILMAZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUĞUNU KAYDETTİ.

TGKA Genel Müdür Yardımcısı Türkmen, Vali Su’yu ziyaret etti

TÜRKİYE TURİZM TANITIM VE GELİŞTİRME AJANSI (TGKA) GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ERTAN TÜRKMEN, TANITIM ÇALIŞMALARININ DAHA VERİMLİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR OLABİLMESİ AMACIYLA KENT PAYDAŞLARININ KATILIMIYLA DÜZENLENEN PROGRAMA KATILMAK ÜZERE GELDİĞİ MERSİN'DE, VALİ ALİ İHSAN SU’YU ZİYARET ETTİ.