FLİKOSTON

sağlık

Sağlık Bakanı Koca, İstanbulda Yerel Yöneti̇ci̇lerle Bi̇r Araya Geldi̇

SAĞLIK BAKANI DR. FAHRETTİN KOCA, İSTANBUL VALİLİĞİNDE YEREL YÖNETİCİLERLE BİR ARAYA GELDİ.

17 Yıldır Ötelenen Sağlık Sokağında Asfalt Çalışmaları Başladı

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, HASTANE CADDESİ İLE AKKÖPRÜ YOLU’NU BİRBİRİNE BAĞLAYAN SAĞLIK SOKAĞI’NDA ASFALT SERİMİNE BAŞLADI.

Sağlık Personeli̇ Kansere Yeni̇k Düştü

KAYSERİ DEVLET HASTANESİ’NDE TEKNİK BİRİM PERSONELİ OLARAK GÖREV YAPAN MUSTAFA DÜLGER, KANSERE YENİK DÜŞEREK HAYATINI KAYBETTİ.

Başkan Böceki̇n Sağlık Durumu Ci̇ddi̇yeti̇ni̇ Koruyor

YENİ TİP KORONA VİRÜS (COVİD-19) TANISIYLA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNDE TEDAVİSİNE DEVAM EDİLEN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK'İN SAĞLIK DURUMUNA İLİŞKİN BELEDİYEDEN YAPILAN AÇIKLAMADA, DÜN YAPILAN AÇIKLAMAYLA AYNI BİLGİLER PAYLAŞILDI VE BULGULARIN STABİL OLDUĞU VE DURUMUNUN CİDDİYETİNİ KORUDUĞU BİLDİRİLDİ.

Mi̇ni̇k Yüreklerden İl Sağlık Müdürü Bedi̇re Teşekkür

ERZURUM İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR.GÜRSEL BEDİR, PANDEMİ YOĞUNLUĞUNA RAĞMEN KENDİSİNE ULAŞAN MİNİKLERİ UNUTMADI.

Güven Eği̇ti̇m Ve Sağlık Vakfının ‘Ters Ve Düz Söyleşi̇leri̇ 2020 Etki̇nli̇ği̇ Başlıyor

GÜVEN EĞİTİM VE SAĞLIK VAKFI’NIN ‘TERS VE DÜZ SÖYLEŞİLERİ 2020’ ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR

İl Sağlık Müdüründen Korona Vi̇rüs Açıklaması

ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRÜ UZM. DR. ERTUĞRUL GÜNER, GAZETECİLER CEMİYETİ’NİN EDİTÖR MASASI’NA KONUĞU OLDU

Sağlık Bakanı Fahretti̇n Koca: “(Korona Vi̇rüs) Anadoluda İki̇nci̇ Zi̇rveyi̇ Şi̇mdi̇ Yaşıyoruz”

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, KORONA VİRÜS SALGINININ ANADOLU’DA İKİNCİ ZİRVE DÖNEMİNDE OLDUĞUNU BELİRTEREK, “RİSKLİ BİR TIRMANIŞLA KARŞILAŞIYORUZ. İLK ZİRVEYİ, İLK PİKİ, BÜYÜK İLLERDE 14 NİSAN'DA İKİNCİ ZİRVEYİ EYLÜL’DE YAŞAMIŞTIK. ANADOLU’DA İLK ZİRVE EYLÜL’DE GÖRÜLMÜŞTÜ. İKİNCİ ZİRVEYİ ŞİMDİ YAŞIYORUZ” DEDİ.

Sağlık Bakanı Koca, Gri̇p Aşısının Ki̇mlere Yapılacağını Açıkladı

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, GRİP AŞININ KİMLERE YAPILACAĞINA İLİŞKİN, “RİSKLİ GEBELERE, 26 HAFTADAN SONRA OLAN GEBELERE, DOĞUMDAN SONRA İLK İKİ HAFTA İÇİNDE OLANLARA, 65 YAŞ ÜZERİNDE BİR KRONİK HASTALIĞI OLANLARA, 5 YAŞ ALTI KRONİK HASTALIĞI OLAN ÇOCUKLARA, 5-65 YAŞ ARASI İKİ KRONİK HASTALIĞI OLAN KİŞİLERE, ÖZELLİKLE RİSKLİ OLAN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA VE AYRICA ORGAN NAKLİ OLAN KİŞİLERE OLMAK ÜZERE İLK PLANDA BUNUN DAĞITIMINI HEDEFLEYEREK PLANLADIK.” DEDİ.

Mi̇ni̇klerden Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mektubu

KARABÜK’ÜN SAFRANBOLU İLÇESİNDE KORONA VİRÜS İLE MÜCADELEDE ÖZVERİ İLE ÇALIŞAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖĞRENCİLER MEKTUPLARLA TEŞEKKÜR ETTİ.

İl Sağlık Müdürü Sarı, Pozi̇ti̇fli̇ Vakaları Uyardı

KARABÜK İL SAĞLIK MÜDÜRÜ AHMET SARI, KENTTE POZİTİFLİ VAKA SAYISINDA ARTIŞ OLDUĞUNU BELİRTEREK, POZİTİFLİ KİŞİLERİN TEMAS HALİNDE OLDUĞU KİŞİLERİ GİZLEMEMELERİ KONUSUNDA UYARILARDA BULUNDU.