sağlık

FÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 2 günde bin 492 sağlık çalışanı aşılandı

ÜLKE GENELİNDE OLDUĞU GİBİ ELAZIĞ'DA KORONA VİRÜSE (COVİD-19) KARŞI SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞILANMAYA DEVAM EDİYOR. BU KAPSAMDA 3 BİN SAĞLIK PERSONELİ BULUNAN FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE BİN 492'Sİ AŞILANDI

Sağlık görevlilerinin aşılanmaları sürüyor

TÜRKİYE’DE, ACİL KULLANIM ONAYI VERİLMESİNİN ARDINDAN CORONAVAC AŞISI MALATYA’DA DA SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VURULMAYA DEVAM EDİYOR

Simav’da sağlık çalışanlarına aşı uygulaması başladı

SİMAV İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. AHMET ÖZER

Kepez’den hastane yoğunluğunda sağlık hizmeti

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, 15 BRANŞTA HASTANE GİBİ ÇALIŞAN KEPEZ BELEDİYESİ TIP MERKEZİ’NİN, 2020'DE 41 BİN İLÇE SAKİNİNE 100 BİN KEZ HİZMET VERDİĞİNİ AÇIKLADI. TÜTÜNCÜ, MİLLETVEKİLİ TUBA VURAL ÇOKAL'I AĞIRLADI.

Midyat’ta sağlık çalışanlarına korona virüs aşısı yapılıyor

MARDİN'İN MİDYAT İLÇESİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KORONA VİRÜS AŞISI YAPILMAYA BAŞLANDI.

İl Sağlık Müdürü ameliyata girdi, Şırnak’ta ilk kez prostat kanseri ameliyatı yapıldı

ŞIRNAK DEVLET HASTANESİNDE PROSTAT KANSERİ TEŞHİSİ KONULAN 67 YAŞINDAKİ HACI ÖLMEZ, İL SAĞLIK MÜDÜRÜ OP. DR. İSMAİL BAŞIBÜYÜK TARAFINDAN HASTANEDE İLK DEFA YAPILAN OPERASYONLA SAĞLIĞINA KAVUŞTU.

Sur Kaymakam Çiftçi, İlçe Sağlık Müdürü Yakut ile bir araya geldi

KORONA VİRÜS VAKA SAYISININ SIFIRA DÜŞTÜĞÜ DİYARBAKIR’IN MERKEZ SUR İLÇESİNDE ELDE EDİLEN BU BAŞARININ ARDINDA KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ABDULLAH ÇİFTÇİ, İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. CİHAN TEKİN SUR İLE BİRLİKTE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın daveti üzerine başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde ben de Covid-19 virüsü aşımı yaptırdım. İnşallah bu salgından el birliği ile çok yakın zamanda kurtulacağımızı ümit ediyor, tüm halkımızı da aşı olmaya davet ediyorum.”

MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ:"SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN FAHRETTİN KOCA’NIN DAVETİ ÜZERİNE, BAŞARIYLA DEVAM EDEN AŞI PROGRAMIMIZ DAHİLİNDE BEN DE COVİD-19 VİRÜSÜ AŞIMI YAPTIRDIM. İNŞALLAH BU SALGINDAN EL BİRLİĞİ İLE ÇOK YAKIN ZAMANDA KURTULACAĞIMIZI ÜMİT EDİYOR, TÜM HALKIMIZI DA AŞI OLMAYA DAVET EDİYORUM."

Esenyurt Belediyesi sağlık çalışanları Covıd-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı

ESENYURT BELEDİYESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI, İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE GİDEREK COVİD-19 AŞISININ İLK DOZUNU YAPTIRDI. ÇALIŞANLARA 28 GÜN SONRA AŞININ İKİNCİ DOZU YAPILACAK.

(Özel) Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. İlhan: “Hedefimiz 1 hafta içerisinde sağlık çalışanlarının ilk doz aşısını tamamlamak”

SAĞLIK BAKANLIĞI TOPLUM BİLİMLERİ KURULU ÜYESİ PROF. DR. MUSTAFA NECMİ İLHAN, SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA VE BİLİM KURULU ÜYELERİ İLE BİRLİKTE OLDUĞU COVİD-19 AŞISI HAKKINDA KONUŞTU. İLHAN, “HEDEFİMİZ 1 HAFTA İÇERİSİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İLK DOZ AŞISINI TAMAMLAMAK” DEDİ.

Korona virüs ile birlikte sağlık deposu tahine olan ilgi arttı

FAYDASI SAYMAKLA BİTMEYEN VE KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZ YİYECEKLERİNDEN BİRİ OLAN TAHİNİN DEĞERİ KORONA VİRÜS İLE BİRLİKTE BİR KAT DAHA ARTTI. SICAK TAHİN İŞİ İLE UĞRAŞAN FERDİ GENÇ, 3 ARKADAŞI İLE BİRLİKTE AYDIN VE DENİZLİ'DEKİ PAZARLARA GİDEREK İNSAN SAĞLIĞINA BİR ÇOK FAYDASI OLDUĞU BİLİNEN TAHİNİ VATANDAŞLARLA BULUŞTURUYOR.

Bursa’da sağlık çalışanlarından aşı uygulamasına yoğun ilgi

BURSA’DA KORONAVİRÜS AŞILAMA ÇALIŞMALARININ İLK GÜNÜNDE 10 BİNİN ÜZERİNDE SAĞLIK ÇALIŞANINA AŞI YAPILDI.