FLİKOSTON

maske

‘Maske İle Başa Çıkmanın 2 Yolu

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DERİ VE ZÜHREVİ DERİ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI DR. ÖĞR. ÜYESİ TUBA İŞERİ PANDEMİ DÖNEMİNDE BİREYLERİN VİRÜSTEN KORUNMAK İÇİN MASKE TAKMAYA BAŞLAMASIYLA, AKNE OLUŞUMUNUN ARTTIĞINI BELİRTEREK, ''YÜZ MASKELERİ BİZİ VE ÇEVREMİZDEKİLERİ KORUMAYA YARDIMCI OLURKEN, YENİ GÜNDELİK MASKELERİ SÜREKLİ TAKMAK ' #MASKNE' OLARAK YENİDEN ADLANDIRILAN BİR TÜR AKNE TABLOSUNU ORTAYA ÇIKARDI.'' DEDİ.

Abd Ve Almanyanın Maske Si̇pari̇şleri̇ Yüksekovada Karşılanıyor

KÜÇÜK YAŞLARDA YÜKSEKOVA İLÇESİNDEN İSTANBUL’A GİDEREK TEKSTİL FABRİKALARINDA ÇALIŞAN YÜKSEKOVALI SONER İŞLEYEN, MEMLEKETİNE DÖNEREK KENDİ FABRİKASINI KURDU.

Başkan Kazgandan Esnafa Maske Ve Türk Bayrağı

BAŞKAN KAZGAN'DAN ESNAF ZİYARETİ

Öğrenci̇lere Ücretsi̇z Maske Ve Dezenfektan Desteği̇

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE TÜM ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ MASKE VE DEZENFEKTAN DESTEĞİ VERİLİYOR

Erzurum İl Müftülüğü Maske Kuralına Uyan Çocuklara Hedi̇yeler Dağıttı

ERZURUM İL MÜFTÜLÜĞÜ MEVLİDİ NEBİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA YAKUTİYE KENT MEYDANINDA ÖNCELİKLİ ÇOCUKLAR OLMAK ÜZERE MASKE MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA UYAN VATANDAŞLARA HEDİYELER DAĞITTI.

Bakan Selçuk: “Okulların Her Kademede Açılabi̇lmesi̇ İçi̇n Günlük Yaşamda Da Temi̇zli̇k, Maske Ve Mesafeye Di̇kkat Edeli̇m”

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK, SOSYAL MEDYA HESABINDAN BİR PAYLAŞIM YAPTI. BAKAN SELÇUK YAPTIĞI PAYLAŞIMDA, "OKULLARIN HER KADEMEDE AÇILABİLMESİ İÇİN LÜTFEN GÜNLÜK YAŞAMDA DA TEMİZLİK, MASKE VE MESAFEYE DİKKAT EDELİM" DEDİ.

Maske Ve Eldi̇venler Böyle Bertaraf Edi̇li̇yor

TOKAT-TURHAL-ZİLE VE PAZAR BELEDİYELERİ KATI ATIK YÖNETİM BİRLİĞİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN TIBBİ ATIK STERİLİZASYON TESİSİ PANDEMİ DÖNEMİNDE FARKLI BİR GÖREV ÜSTLENİYOR

Gazi̇antep Maske Takmıyor

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA’NIN KORONA VİRÜS VAKA SAYISINDA ARTIŞIN YAŞANDIĞI KENTLER ARASINDA GÖSTERDİĞİ GAZİANTEP’İN ÇARŞI VE PAZARLARINDA YOĞUN KALABALIK YAŞANIYOR. TÜM İKAZLARA RAĞMEN MASKE TAKMAYAN VATANDAŞLAR BAHANE OLARAK İSE SİGARAYI GÖSTERİYOR.

(Özel) Maske Takmayan Yeğeni̇ne Böyle Si̇tem Etti̇: “Uyardım, Takmadı. Kesi̇n Cezasını”

BİR ADAM MASKE TAKMAYAN YEĞENİNİ ŞİKAYET EDİP “UYARDIM, TAKMADI. KESİN CEZASINI” DEDİ.

Malatyada Maske Takmayan 13 Ki̇şi̇ye 11 Bi̇n Tl Ceza

MALATYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLİLERİ TARAFINDAN, 13 ŞAHSA MASKE TAKMAMAKTAN TOPLAM 11 BİN 700 TL İDARİ PARA CEZASI UYGULANDI.

Bursada Kaçak Maske Üreti̇m Fabri̇kasına Baskın

OPERASYONDA KAÇAK MASKE VE MASKE ÜRETİMİNDE KULLANILAN MALZEMELER ELE GEÇİRİLDİ.

Tutuklanan Hırsıza Maske Takmama Cezası

EDİRNE’NİN KEŞAN İLÇESİNDE FARKLI İŞ YERLERİNDE HIRSIZLIK YAPAN BİR KİŞİ POLİS TARAFINDAN YAKALANDI.