korona

Ordu’da korona virüs vakaları yüzde 65 azaldı

ORDU VALİSİ TUNCAY SONEL SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

Uçakta korona virüs paniği

RAHATSIZLANAN YOLCU HASTANEYE KALDIRILDI

10 gündür ilçede korona vakası görülmedi

YEŞİLYURT KAYMAKAMI HALİL İBRAHİM YEŞİLYURT, TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMADA SON 10 GÜNDÜR İLÇEDE POZİTİF VAKAYA RASTLANMADIĞINI AÇIKLADI.

Başhekim Doç. Dr. Ertuğrul Kılıç korona virüs aşısı oldu

ABDULKADİR YÜKSEL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DOÇ. DR. ERTUĞRUL KILIÇ, GÖREV YAPTIĞI HASTANEDE KORONA VİRÜS AŞISI OLDU.

Korona virüs aşısı Anka’da uygulanmaya başadı

ÇİN’DEN TÜRKİYE’YE GETİRİLEN COVİD-19 AŞILARI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMUNUN ONAY VERMESİNİN ARDINDAN GAZİANTEP ÖZEL ANKA HASTANESİ’NDE UYGULANMAYA BAŞLANDI. HASTANEDE İLK AŞI DOKTORLAR VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YAPILDI.

Tek yumurta ikizi doktorların aynı hastanede korona mücadelesi

ORDU'NUN ÜNYE DEVLET HASTANESİ'NDE YAKLAŞIK 3 AY ÖNCE GEÇİCİ GÖREVLE GELEREK KORONAVİRÜS SERVİSİNDE OMUZ OMUZ MÜCADELE VEREN TEK YUMURTA İKİZLERİ MERT VE YİĞİT KARDEŞLER BİRBİRLERİNE BENZERLİĞİYLE GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR.

Doğum günü hediyesi, Korona virüs aşısı

TÜRKİYE GENELİNDE YÜZBİNLERCE SAĞLIK ÇALIŞANI ÇİN’DEN GETİRİLEN KORONA VİRÜS AŞISINI OLMAYA DEVAM EDERKEN, AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ İBRAHİM ULUSOY DA DOĞUM GÜNÜNDE AŞI OLDU.

Midyat’ta sağlık çalışanlarına korona virüs aşısı yapılıyor

MARDİN'İN MİDYAT İLÇESİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KORONA VİRÜS AŞISI YAPILMAYA BAŞLANDI.

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, korona aşısı oldu

KKTC CUMHURBAŞKANI TATAR, KORONA AŞISI OLDU

Polis korona aşısı dolandırıcılığına karşı uyardı

ADANA POLİSİ SON GÜNLERDE YENİ TİP KORONA VİRÜS AŞISI YAPILMASI İÇİN RANDEVU OLUŞTURABİLİRSİNİZ ŞEKLİNDE SMS ATIP DOLANDIRICILIK YAPILMAK İSTENMESİ ÜZERİNE VATANDAŞLARI SOKAK SOKAK GEZEREK BU TÜR SMS’LERE İTİBAR ETMEMELERİ KONUSUNDA UYARDI.

Korona virüs ile birlikte sağlık deposu tahine olan ilgi arttı

FAYDASI SAYMAKLA BİTMEYEN VE KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZ YİYECEKLERİNDEN BİRİ OLAN TAHİNİN DEĞERİ KORONA VİRÜS İLE BİRLİKTE BİR KAT DAHA ARTTI. SICAK TAHİN İŞİ İLE UĞRAŞAN FERDİ GENÇ, 3 ARKADAŞI İLE BİRLİKTE AYDIN VE DENİZLİ'DEKİ PAZARLARA GİDEREK İNSAN SAĞLIĞINA BİR ÇOK FAYDASI OLDUĞU BİLİNEN TAHİNİ VATANDAŞLARLA BULUŞTURUYOR.

Korona mağduru müzisyen, ormanda çalışan mesai arkadaşlarını sazla sözle eğlendirdi

DENİZLİ’DE PANDEMİDEN ETKİLENEN MÜZİSYEN, ORMANDA İŞÇİ OLARAK ÇALIŞIRKEN ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTE CANI SIKILINCA DAVUL, ZURNA VE SAZ EŞLİĞİNDE BALTAYI BIRAKARAK BİR ANDA OYNAMAYA BAŞLADILAR. O ANLARDA CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIYAN ANLAR VATANDAŞLAR TARAFINDAN BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI.