İçi̇n

Kavak OSB yatırımcılar için çekim merkezi olmaya devam ediyor

SAMSUN VALİSİ DOÇ. DR. ZÜLKİF DAĞLI, KAVAK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NİN (OSB) YATIRIMCILAR İÇİN ÇEKİM MERKEZİ OLMAYA DEVAM ETTİĞİNİ SÖYLEDİ. VALİ DAĞLI, OSB’DE 40 FİRMAYA 47 PARSEL TAHSİS EDİLDİĞİNİ VE BU FİRMALARDAN 30 PARSELDE 28 FİRMANIN ÜRETİME GEÇTİĞİNİ AÇIKLADI.

DSÖ’den aşıların eşit dağılımı için çağrı

DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ GENEL DİREKTÖRÜ TEDROS ADHANOM GHEBREYESUS, COVİD-19’A KARŞI GELİŞTİRİLEN AŞILARIN ÜLKELERE EŞİT DAĞITILMADIĞINI BELİRTEREK, ÜYE ÜLKELERE AŞILARIN EŞİT DAĞITILMASI İÇİN ORTAK ÇALIŞMA ÇAĞRISINDA BULUNDU.

Pursaklar Belediye Başkanı karla mücadele için sahada

PURSAKLAR'DA KAR YAĞIŞININ ETKİLİ OLMASININ ARDINDAN BAŞKAN ERTUĞRUL ÇETİN, GECE BOYUNCA EKİPLERİN BAŞINDA, KAR TEMİZLEME VE TUZLAMA ÇALIŞMALARINI KOORDİNE ETTİ.

Kapanan köy yollarını açmak için seferber oldular

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL KALKINMA DAİRE BAŞKANLIĞINA BAĞLI AŞKALE ŞUBESİ, YOĞUN KAR YAĞIŞI SONRASINDA KAPANAN KÖY YOLLARINI AÇMAK İÇİN SEFERBER OLDU.

Kepez’den kuşlara için özel yuva

TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI HAYVAN HASTANESİ İNŞA ETMEYE HAZIRLANAN KEPEZ BELEDİYESİ, KENT PARKLARINA DA, TÜRK İSLAM MİMARİSİNİN CANLILARA YÖNELİK BİR MERHAMET YAPILARI OLAN, KUŞ EVLERİNİ YERLEŞTİRİYOR.

Pursalar Belediye Başkanı Çetin, karla mücadele için sahada

PURSAKLAR'DA KAR YAĞIŞININ ETKİLİ OLMASININ ARDINDAN BAŞKAN ERTUĞRUL ÇETİN, GECE BOYUNCA EKİPLERİN BAŞINDA, KAR TEMİZLEME VE TUZLAMA ÇALIŞMALARINI KOORDİNE ETTİ.

Vali Çiçek ulaşımın kardan dolayı aksamaması için çalışmaları yerinde inceledi

EGE’Nİ KAVŞAK NOKTASI KONUMUNDA OLAN VE YAŞANAN KAR YAĞIŞI İLE ZORLU KIŞ ŞARTLARININ HÜKÜM SÜRDÜĞÜ AFYONKARAHİSAR’DA KARAYOLLARININ AÇIK KALMASI İÇİN VALİ GÖKMEN ÇİÇEK İLGİLİ TÜM KURUMLARINA GEREKLİ TALİMATLARI VEREREK, VATANDAŞLARIN KESİNLİKLE MAĞDUR OLMAMALARINI İSTEDİ.

Baygın halde bulunup annesinin tedavisi için gözyaşları arasında yardım istediği genç, uyuşturucuyla yakalandı

GÖZALTINA ALINAN M.E., EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİNİN ARDINDAN ÇIKARILDIĞI MAHKEME TARAFINDAN ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI. ANNE F.K., OĞLUNUN ACİLEN TEDAVİ GÖRMESİ GEREKTİĞİNİ BİR KEZ DAHA TEKRARLADI.

Başiskele Belediyesi sokak hayvanları için seferber oldu

BAŞİSKELE BELEDİYESİ, İLÇEDE İKİ GÜNDÜR ETKİLİ OLAN KAR YAĞIŞI VE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI DOLAYISIYLA YİYECEK BULMAKTA ZORLANAN SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZI UNUTMADI.

Müdür Keskin: “Sağlıklı ve dayanıklı ormanlar oluşturmak için çalışıyoruz”

MÜDÜR KESKİN: “SAĞLIKLI VE DAYANIKLI ORMANLAR OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

İklim değişikliği için atılacak her adım tehlikeyi azaltıyor

OHIO STATE ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ GÜLÇİN SARICI TÜRKMEN, İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNİN TEHLİKELERİNE DİKKAT ÇEKEREK, “FOSİL YAKIT TÜKETİMİ İLE ARTAN SERA GAZI EMİSYONLARI BİZİ İNSANLIĞIN ŞİMDİYE KADAR YÜZLEŞTİĞİ EN ZORLU SÜREÇLE KARŞI KARŞIYA BIRAKMAYA BAŞLADI BİLE. ÜSTELİK NE GİDECEK BAŞKA BİR DÜNYA NE DE BAŞKA BİR GEZEGENİMİZ VAR. İKLİM ‘ACİL DURUM’U İLAN ETMELİYİZ. ATILACAK HER ADIM, KARŞILAŞILACAK TEHLİKENİN DAHA AZ OLMASI ANLAMINA GELİYOR” DEDİ.

Yabani kuşlar için doğaya yem bıraktılar

VAN DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE FEQÎYE TEYRAN KÜLTÜR SANAT YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN, KIŞ MEVSİMİ NEDENİYLE YİYECEK BULMAKTA ZORLANAN YABANİ KUŞLAR İÇİN DOĞAYA YEM BIRAKILDI.