FLİKOSTON

“Eği̇ti̇m

Saü Eği̇ti̇m Fakültesi̇nde Devi̇r Tesli̇m

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİNDE DEKANLIK DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI.

Gökmen Uzay Havacılık Ve Eği̇ti̇m Merkezi̇ Kapılarını Açıyor

BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO), BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU (TÜBİTAK) İŞ BİRLİĞİNDE 200 MİLYON LİRALIK BÜTÇEYLE YAPIMI TAMAMLANAN GUHEM KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇIYOR.

Çorluda Bi̇r Mesleki̇ Eği̇ti̇m Merkezi̇ Daha Kuruluyor

TRAKYA KALKINMA AJANSI DESTEĞİ VE NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ’NİN ÇORLU TSO, ÇERKEZKÖY TSO VE TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI ORTAKLIĞINDA HAYATA GEÇİRECEĞİ “ÜNİVERSİTE-SANAYİ EL ELE GENÇLER HAZIR GELECEĞE” PROJESİNİN UYGULAMA İMZALARI TEKİRDAĞ’DA ATILDI.

Eği̇ti̇m Eğlence Bi̇r Arada

TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İNTERNET VE TABLET/BİLGİSAYARA ERİŞİM İMKANI OLMAYAN ÖĞRENCİLER İÇİN 'GEZİCİ EBA DESTEK NOKTASI ARACI' OLUŞTURULDU.

Şırnak Üni̇versi̇tesi̇nde Kali̇te Kültürü Eği̇ti̇m Programı Düzenlendi̇

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİNDE KALİTE KÜLTÜRÜNÜN YAYGINLAŞTIRILMASI VE BİRİM ÖZ DEĞERLENDİRME RAPORU HAZIRLAMA HİZMET İÇİ EĞİTİMİ PROGRAMI DÜZENLENDİ.

Büyükşehi̇r Ve Mcbüden Eği̇ti̇m İşbi̇rli̇ği̇

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ (MCBÜ) PROF. DR. AHMET ATAÇ İLE EĞİTİM PROTOKOLÜ İMZALADI. İMZALANAN PROTOKOLLE ZABITA VE İTFAİYE PERSONELLERİ MCBÜ’DEN ALACAKLARI EĞİTİMİN ARDINDAN GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA GİREBİLECEKLER. İMZALANAN PROTOKOLÜN HAYIRLI OLMASINI DİLEYEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, PANDEMİ SÜRECİ NEDENİYLE ZOR GÜNLER GEÇİRİLEN BU SÜREÇTE, PERSONELE KARİYERİNDE İLERLEME FIRSATI İÇİN, BİR OLANAK SUNDUKLARINI VURGULADI.

Fatsaya 1.5 Mi̇lyonluk Eği̇ti̇m Yatırımı

FATSA’DAN EĞİTİM YATIRIMI İÇİN YOLA ÇIKAN HEYET, İSTANBUL’DAN 1.5 MİLYONLUK YATIRIM İLE DÖNDÜ.

Iğdırda Avcı Adaylarına Eği̇ti̇m Kursu Açıldı

IĞDIR’DA AVCI ADAYLARINA EĞİTİM KURSU AÇILDI

Uzun Mehmet Eği̇ti̇m Köyü Projesi̇ni̇n Sunumu Yapıldı

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİ KAYMAKAMLIĞI TARAFINDAN HAZIRLANAN VE KANDİLLİ BELDESİ’NE YAPILMASI PLANLANAN UZUN MEHMET EĞİTİM KÖYÜ PROJESİ ZONGULDAK VALİSİ MUSTAFA TUTULMAZ VE BERABERİNDEKİLERE TANITILDI.

Afri̇kalı Öğrenci̇lere Türki̇yeden Eği̇ti̇m Desteği̇

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ (TOGÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. BÜNYAMİN ŞAHİN, ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOORDİNATÖRÜ PROF. DR. KUBİLAY ÖZYER VE ULUSLARARASI ÖĞRENCİ KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN ÖĞRETİM GÖREVLİSİ SERHAT ANAÇ VE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ MURAT TOPALOĞLU İLE BATI AFRİKA’NIN ÖNEMLİ ÜLKELERİNDEN BİRİ OLAN SENEGAL’DE TEMASLARDA BULUNDU.

Karatay Beledi̇yesi̇ni̇n Eği̇ti̇m Hamleleri̇ Sürüyor

KONYA’NIN MERKEZ KARATAY İLÇE BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPTIRILAN 24 DERSLİKLİ HAMZAOĞLU İLKOKULUNUN AÇILIŞI KURDELE KESİLEREK YAPILDI.

İşi̇n Uzmanlarından 5 Adımda Uzaktan Eği̇ti̇m

BİLGİNET AKADEMİ KURUCU VE GENEL MÜDÜRÜ MUSTAFA YELBEY, 5 ADIMDA UZAKTAN EĞİTİMİN NE OLDUĞUNU ANLATTI. EVDE KALINAN BU DÖNEMDE BÜTÜN EĞİTİM KURUMLARININ DİJİTAL ALTYAPIYI KULLANDIĞINI BELİRTEN YELBEY, " PEKİ İZOLASYON DOLAYISIYLA EVDE VAKİT GEÇİRİRKEN MERAK ETTİKLERİMİZE, ÖĞRENMEK İSTEDİKLERİMİZE, KENDİMİZE KATMAK İSTEDİĞİMİZ YETENEKLERE NASIL ULAŞABİLİRİZ? BU SORUNUN CEVABI UZAKTAN EĞİTİM" DEDİ.