Başladı

İzin belgesi sorulunca tartıştığı polisi görüntülemeye başladı

AFYONKARAHİSAR’DA SOKAĞA ÇIKMA UYGULAMASI ESNASINDA POLİSE DİRENEN ŞAHIS HEM İZİN BELGESİNİ GÖSTERMEDİ HEM DE POLİS MEMURLARINI CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLEMEK İSTEDİ

Diyanet Bayram Gazetesi yayın hayatına başladı

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF. DR. ALİ ERBAŞ, GELENEKSEL DEĞERLERİN YAŞATILMASI, TOPLUMSAL UZLAŞI ALANLARININ ZENGİNLEŞTİRİLMESİ, BİRLİK VE BERABERLİĞİN PEKİŞTİRİLMESİ AMACIYLA DİYANET BAYRAM GAZETESİ’Nİ ÇIKARDIKLARINI DUYURDU.

Kilis’te mercimek hasadı başladı

KİLİS’TE, HAVALARIN ISINMASIYLA BİRLİKTE MERCİMEK HASADINA BAŞLANDI.

Koronayı atlattı, hastaları için yeniden görevine başladı

ESKİŞEHİR’DE KORONA VİRÜS ATLATAN 14 YILLIK HEMŞİRE, TEDAVİSİNİN TAMAMLANMASININ ARDINDAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNDE COVİD-19 TEDAVİSİ GÖREN HASTALARIN İYİLEŞMESİ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR.

Sincik’te yaylalara akın başladı

ADIYAMAN’IN SİNCİK İLÇESİNDE BAHARIN GELMESİYLE BİRLİKTE VATANDAŞLAR, YAYLALARA AKIN ETMEYE BAŞLADI.

Borsa güne düşüşle başladı

BORSA, GÜNE YÜZDE 0,24’LÜK DÜŞÜŞLE BAŞLADI.

Aydın’da incir bahçeleri çekirge istilasına uğramaya başladı

AYDIN’DA HAVA SICAKLIKLARININ ARTMASI İLE BİRLİKTE KIRSAL ALANLARDA BULUNAN BAZI İNCİR BAHÇELERİNDE ÇEKİRGE İSTİLASI YAŞANMAYA BAŞLADI.

Hatay’da bayram öncesi evlerde ‘Oruk’ yapımı başladı

GASTRONOMİ DALINDA BİRLEŞMİŞ MİLLETLER EĞİTİM, BİLİM VE KÜLTÜR ÖRGÜTÜNCE (UNESCO) "YARATICI ŞEHİRLER AĞI’NA DAHİL EDİLEN HATAY MUTFAĞININ LEZZETLERİNDEN "ORUK", BU SENE TAM KAPANMANIN GÖLGESİNDE EVLERDE YAPILIYOR VE BAYRAMA KADAR HAZIR HALE GETİRİLİYOR.

Bilecik’de sulama sezonu başladı

DSİ GENEL MÜDÜRÜ KAYA YILDIZ, BİLECİK'DE TOPLAM 34.000 DEKAR TARIM ARAZİSİNDE YAPILACAK SULU TARIM İLE BİRLİKTE 2021 YILI BİRİM FİYATLARI İLE ÜLKE EKONOMİSİNE 141 MİLYON 500 BİN TL KATKI SAĞLANMASININ HEDEFLENDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Mardin’de mısır yerine alternatif olarak yer fıstığı yetiştirilmesi için çalışmalar başladı

MAÜ KIZILTEPE MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ TARIMSAL ÜRETİM UZMANI DOÇ. DR. YUSUF DOĞAN, İKİNCİ ÜRÜN OLARAK MISIR YERİNE MALİYETİ DAHA DÜŞÜK VE DAHA SU TÜKETEN YER FISTIĞI İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR BAŞLATTI.

Diyarbakır’da tatlıcıların bayram mesaisi başladı: 50 bin kilogram tatlı üretildi

DİYARBAKIR'DA TATLICILARIN RAMAZAN BAYRAMI MESAİSİ BAŞLADI

Mandalar çamura yatmaya başladı

HAVALARIN ISINMASI İLE BİRLİKTE MANDALARDA ÇAMURA YATMAYA BAŞLADI. MERALARA SALINAN HAYVANLAR SICAK HAVADAN VE DIŞ PARAZİTLERDEN KORUNMAK İÇİN ÇAMURA YATMAYA BAŞLADI. MANDA ÜRETİCİSİ VE YETİŞTİRİCİSİ MURAT YILMAZ, “ MANDALAR SICAĞA ÇOK HASSAS. BU YÜZDEN ÇAMURA YATARLAR. MANDA SÜTÜ İLE ASTIM HASTALARINA İLAÇ YAPILIYOR VE ŞİFA VERDİĞİ SÖYLENİYOR” İFADELERİNİ KULLANDI