Başkanı

ABD’nin Seçilmiş Başkanı Biden’ın ilk emirleri açıklandı

ABD’NİN SEÇİLMİŞ BAŞKANI BİDEN’IN İLK EMİRLERİ AÇIKLANDI

Samsunspor Başkanı Yıldırım ile taraftar arasında polemik

SAMSUNSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI YÜKSEL YILDIRIM SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN PAYLAŞTIĞI “SAMSUN'DA KALİTE BU KADARMIŞ!” SÖZLERİYLE TARAFTARIN TEPKİSİNİ ÇEKTİ.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, İslam’ı hedef alan Yunan Başpiskoposunu kınadı

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF. DR. ALİ ERBAŞ, YUNAN BAŞPİSKOPOSU İERONİMOS’UN İSLAM'I VE MÜSLÜMANLARI HEDEF ALAN İFTİRALARLA DOLU DEMECİNİ ŞİDDETLE KINADIĞINI İFADE ETTİ.

ZONSİAD Onursal Başkanı Halil İbrahim Ece, “Eve dönüş projesi desteklenmeli”

ZONGULDAK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ ONURSAL BAŞKANI HALİL İBRAHİM ECE, ZONSİAD’IN BAŞLATTIĞI EVE DÖNÜŞ PROJESİYLE İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNARAK DAHA ÇOK DESTEKLENMESİ GEREKTİĞİNİ AÇIKLADI.

Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık:

DÜZCE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU (ASKF) BAŞKANI ERDOĞAN BIYIK, KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİ İLE 2020 YILI İÇERİSİNDE AMATÖR FUTBOLUN DURDUĞUNU, AMATÖR SPORLARIN İSE TAMAMEN DİBE VURDUĞUNU BELİRTTİ. BIYIK, 2021 YILINDA 2 YILLIK BİR PROGRAM HAZIRLAYARAK AMATÖR SPOR DAHA İYİ YAŞAYACAKLARINI DA DİLE GETİRDİ.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım oldu

AK PARTİ BİLECİK İL BAŞKANI SERKAN YILDIRIM OLDU

Uganda’da başkanlık seçimini mevcut Devlet Başkanı Museveni kazandı

DOĞU AFRİKA ÜLKESİ UGANDA'DA, ARALARINDA SAHNE İSMİ BOBİ WİNE OLAN ESKİ ŞARKICI VE MİLLETVEKİLİ ROBERT KYAGULANYİ’NİN DE BULUNDUĞU 11 ADAYIN YARIŞTIĞI DEVLET BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİN GALİBİ, 34 YILDIR İKTİDARI ELİNDE TUTAN DEVLET BAŞKANI YOWERİ MUSEVENİ OLDU.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Köken: “7 yeni okulun 2’sinin inşaatı başladı”

EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI DENİZ KÖKEN, BELEDİYENİN SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN YAYINLANAN PROGRAMA KATILARAK, VATANDAŞLARIN SORULARINI CEVAPLADI.

Kayseri Eczacı Odası Başkanı Akın: “Aşı karşıtlığını tamamen reddediyoruz”

KAYSERİ ECZACI ODASI BAŞKANI UĞUR NURİ AKIN, KORONA VİRÜSLE MÜCADELE DE AŞILANMANIN BAŞLAMASIYLA İLGİLİ OLARAK, “BİZ AŞI KARŞITLIĞINI TAMAMEN REDDEDİYORUZ. HERHANGİ BİLİMSEL BİR KAYNAĞA VE TEMELE DAYANMAYAN HİÇBİR AÇIKLAMAYI KABUL ETMİYORUZ” DEDİ.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Köken: “Engelliler için yeni projelerimiz olacak”

EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI DENİZ KÖKEN, BELEDİYENİN SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN YAYINLANAN PROGRAMDA YAPTIĞI AÇIKLAMADA ENGELLİ VATANDAŞLAR İÇİN ÇALIŞMALAR YAPTIKLARINI DİLE GETİRDİ.

AK Partili Dağ’dan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na: “Tam bir Hitler propagandası yapıyor”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ, CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU İŞARET EDEREK, “TAM BİR HİTLER PROPAGANDASI YAPIYOR. BUNA BİZİM MİLLETİMİZ BUGÜNE KADAR FIRSAT VERMEDİ, BUNDAN SONRA DA FIRSAT VERMEZ” DEDİ.

Cizre TSO Başkanı Sevinç özel öğretim kurumlarının sorunlarının çözümü için girişimlerde bulundu

ŞIRNAK’IN CİZRE İLÇESİ TİCARET VE SANAYİ ODASI (TSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI SALİH SEVİNÇ, ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARININ PANDEMİ DÖNEMİNDE YAŞADIKLARI SORUNLAR VE SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ HUSUSUNDA ÇEŞİTLİ GİRİŞİMLERDE BULUNDU.