Bakan

Bakan Soylu; “Çukurca’da 3 sivili katleden turuncu listedeki terörist öldürüldü”

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, GÜLLÜCE MAHALLESİ’NDE BULUNAN POLİS ÖZEL HAREKAT MERKEZİNİ ZİYARET EDEREK ÖZEL HAREKAT POLİSLERİNİ ZİYARET ETTİ.

Bakan Soylu, iftarını Kamalı ailesinin evinde açtı

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, BAYRAM ÖNCESİ GELDİĞİ YÜKSEKOVA İLÇESİNDE SON İFTARINI ?? EVİNDE AÇTI.

Bakan Süleyman Soylu Yüksekova’da

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, BAYRAM ÖNCESİ HAKARİ'NİN YÜKSEKOVA İLÇESİNE GELDİ.

Bakan Soylu: “17 Mayıs’tan sonra ne olacağını Bilim Kurulu ve kabinemizin verdiği karar sonucu vatandaşlarımızla paylaşacağız”

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, GÜVENLİK VE ACİL DURUMLAR KOORDİNASYON MERKEZİ'NDE (GAMER) EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ VE BAKANLIK YARDIMCILARIYLA BİR ARAYA GELDİ.

Bakan Kasapoğlu: “Engelli vatandaşlarımızın pek çok başarının altında imzasının olduğunu görüyoruz”

GENÇLİK VE SPOR BAKANI ENGELLİLER HAFTASI KAPSAMINDA ENGELLİ BİREYLERLE BİR ARAYA GELDİ.

Bakan Dönmez: “Yenilenebilir enerjiye 2 trilyon doların üzerinde bir yatırım yapıldı”

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ KATILDIĞI “DÜNYA'DA YENİ EKONOMİK DÜZEN, İKLİM KRİZİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİNİN ÖNEMİ” BAŞLIKLI ZİRVEDE KONUŞARAK “SON 10 YILDA YAKLAŞIK 2 TRİLYON DOLARIN ÜZERİNDE BİR YATIRIM YAPILDI BU ALANA. ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL DA BU RAKAMIN 1,3 TRİLYON DOLARA ULAŞMASI ÖNGÖRÜLÜYOR” DEDİ.

Bakan Adil Karaismailoğlu Trabzon’daki alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU, TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ŞEHİR MERKEZİNDE BAŞLATILAN ALTYAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nebati: “Filistin Filistinlilerin davası değil, Müslümanların davasıdır”

PARLAMENTOLAR ARASI KUDÜS PLATFORMU VE ÜMMETİN TEMSİLCİLERİ VAKFI (ÜTEV), İSRAİL POLİSİNİN DOĞU KUDÜS'TE FİLİSTİNLİLERE YÖNELİK SALDIRILARI İLE MESCİD-İ AKSA BASKININI KINAYARAK, FİLİSTİN İÇİN İSLAM DÜNYASINA DAYANIŞMA VE ORTAK EYLEM PLANI ÇAĞRISINDA BULUNDU

Bakan Kasapoğlu: “19 Mayıs’ta evlerimizden İstiklal Marşımızı okuyacağız”

GENÇLİK VE SPOR BAKANI MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU, “19 MAYIS GÜNÜ EVLERİMİZİN PENCERELERİNE, BALKONLARIMIZA ŞANLI BAYRAĞIMIZLA ÇIKARAK, HEP BİR AĞIZDAN İSTİKLAL MARŞIMIZI OKUYACAĞIZ” DEDİ.

Bakan Kasapoğlu, 19 Mayıs sebebiyle Anıtkabir’de düzenlenen törene katıldı

GENÇLİK VE SPOR BAKANI MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU, 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLE GENÇLİK HAFTASI KAPSAMINDA ANITKABİR'DE DÜZENLENEN TÖRENE KATILDI.

Bakan Karaismailoğlu: “Rize İkizdere’de oynanan oyun sadece taş ocağı ve çevre hassasiyeti değil”

RİZE ŞEHİR MERKEZİNDEKİ İNCELEMELERİN ARDINDAN İYİDERE İLÇESİNE GELEREK LOJİSTİK LİMANI İNŞAAT SAHASINDA İNCELEMELERDE BULUNAN BAKAN ADİL KARAİSMAİLOĞLU, BURADA BASIN MENSUPLARINA AÇIKLAMALARDA BULUNDU.