FLİKOSTON

Bakan

Bakan Varank: “Deni̇zli̇yi̇ Sanayi̇ Şehri̇ Olmanın Yanında Turi̇zmi̇n En Önemli̇ Şehi̇rleri̇nden Bi̇ri̇ Hali̇ne Geti̇receği̇z”

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK, DENİZLİ SINIRLARINDAKİ ANTİK KENTTE YAPILAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Bakan Yardımcısı Sayan: “Aboneli̇k Fesi̇h İşlemi̇ni̇n Bu Kadar İlgi̇ Görmesi̇ Çok Sevi̇ndi̇ri̇ci̇”

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKAN YARDIMCISI ÖMER FATİH SAYAN, E-DEVLET SİSTEMİ ÜZERİNDEN ABONELİK FESİH İŞLEMLERİNE YÖNELİK BİR AÇIKLAMA YAYIMLADI.

Bakan Selçuk, Öğretmenleri̇n Ağrıya Zi̇yaret Daveti̇ni̇ Kırmadı

AĞRI'DAKİ MESLEKTAŞLARIYLA VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE BULUŞAN MİLLİ EĞİTİM BAKANI PROF. DR. ZİYA SELÇUK'U MESLEKTAŞLARI AĞRI'YA DAVET ETTİ. MESLEKTAŞLARININ DAVETİ ÜZERİNE MİLLİ EĞİTİM BAKANI PROF. DR. ZİYA SELÇUK, MESLEKTAŞLARINI KIRMAYARAK AĞRI'YA GELECEĞİNİN MÜJDESİNİ VERDİ.

Bakan Ersoy 5 Bi̇n 500 Yıllık Anti̇k Kentte İncelemelerde Bulundu

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY, KARAELMAS EKSPRESİ TRENİ İLE ÇIKTIĞI YOLCULUĞUN SON DURAĞINDAN 5 BİN 500 YILLIK HADRİANAUPOLİS ANTİK KENTİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Bakan Karai̇smai̇loğlu, Afyonkarahi̇sarda Tari̇hi̇ Köprüyü İnceledi̇

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU, AFYONKARAHİSAR’IN BOLVADİN İLÇESİNDE TARİHİ KIRKGÖZ KÖPRÜSÜ'NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Bakan Varank, Deni̇zli̇ Zi̇yareti̇ni̇ Loadi̇kya Anti̇k Kenti̇nde Gün Batımına Karşı Tamamladı

DENİZLİ’DE SANAYİCİ İŞ ADAMLARI İLE BULUŞAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK, ZİYARETİNİ GEKA’NIN DESTEĞİ İLE AYAĞI KALDIRILAN LOADİKYA ANTİK KENTİNDE GÜN BATIMINDA İNCELEMELERDE BULUNARAK TAMAMLADI. ANTİK KENTTE ZİYARETÇİ SAYISININ 40 BİNDEN 200 BİNE ÇIKTIĞINI BELİRTEN BAKAN VARANK, “BURADA YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARLA DENİZLİMİZİ SANAYİ VE TARIM ŞEHRİ OLMANIN DA YANINDA TURİZMDE EN ÖNEMLİ ŞEHİRLERİNDEN BİRİ HALİNE GETİRECEĞİZ” DEDİ.

Bakan Kasapoğlu, Zap Nehri̇nde Rafti̇ng Yaptı

GENÇLİK VE SPOR BAKANI MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU, SPORCULARLA BİRLİKTE ZAP NEHRİNDE RAFTİNG YAPTI.

Bakan Koca: “Geli̇nen Nokta Daha Kuralcı Ve Di̇si̇pli̇nli̇ Olmamızı Zorunlu Kılmaktadır”

SAĞLIK BAKANI KOCA, İSTANBUL’DAKİ TOPLANTININ ARDINDAN AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Bakan Kasapoğlu: “Hakkari̇, Terörden, Gözyaşından, Kandan Beslenenlere ‘Geçi̇t Yok Di̇yor”

RENGİ HAKKARİ SANAT TOPLULUĞUNUN DA BİR GÖSTERİ YAPTIĞI PROGRAMDA, CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI GÜLŞEN ORHAN DA KÜRTÇE VE TÜRKÇE ŞARKILAR SESLENDİRDİ.

Bakan Ersoy, Kaleci̇k Kütüphane Ve Kültür Merkezi̇ni̇n Açılışını Gerçekleşti̇rdi̇

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY, “BUGÜN 57’Sİ GEZİCİ OLMAK ÜZERE BİN 264 KÜTÜPHANEMİZ İLE TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE OKUMA ALIŞKANLIĞINI ARTIRMAK, GÜÇLENDİRMEK VE TÜM İNSANLARIMIZ İÇİN BİLGİYİ ULAŞILABİLİR KILMAK ADINA ARALIKSIZ ÇALIŞIYORUZ” DEDİ.

Bakan Varank, Geleceği̇n Mühendi̇sleri̇ni̇n Projeleri̇ni̇ İnceledi̇

BİR DİZİ ZİYARET İÇİN DENİZLİ’YE GELEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK, BİR TEKNİK LİSESİNİ GEZDİ. ÖĞRENCİLERİN ÜRETTİĞİ TEKNOLOJİLERİ İNCELEYEN BAKAN VARANK’IN BİR ÖĞRETMENLE DİYALOGU KOMİK ANLAR YAŞATTI.

Bakan Karai̇smai̇loğlu: “Türksat 5Ayı Kasım Ayı Sonunda Uzaya Gönderi̇yoruz”

ULAŞTIRMA VE ALT YAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU, TÜRKİYE’NİN FIRLATACAĞI UYDULAR İLE UZAY VATANDA DAHA ÇOK SÖZ SAHİBİ OLACAĞINI İFADE EDEREK, “ALLAH’IN İZNİYLE TÜRKSAT 5A’YI KASIM AYI SONUNDA TÜRKSAT 5B’Yİ 2021 YILININ İKİNCİ ÇEYREĞİNDE, İLK YERLİ VE MİLLİ HABERLEŞME UYDUMUZ TÜRKSAT 6A’YI DA 2022 YILINDA UZAYA GÖNDERİYORUZ. BÖYLECE ‘UZAY VATAN’DA, DAHA ÇOK SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ” DEDİ.