Bakan

Bakan Karaismailoğlu İskenderun’da otoban bağlantı yolunu inceledi

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU İSKENDERUN’DA OTOBAN BAĞLANTI YOLU İÇİN İNCELEME YAPTI

Bakan Soylu: ”Bir zamanlar bin 500 kişiyle piknik yapar gibi kamp yapan PKK’nın bugün tamamı 320 kişinin altındadır”

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU MEZUN OLAN 500 KADIN ÖZEL HAREKAT POLİSİNİN MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI. TÖRENDE MEZUN KADIN ÖZEL HAREKAT ÖĞRENCİLERİ GÖSTERİ DÜZENLEDİ.

Bakan Karaismailoğlu: “Projelerimiz üretimi, istihdamı, turizmi ve tarımı geliştiriyor”

ULAŞTIRMA VE ALT YAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU 2021 YILINA DA ÇOK HIZLI BAŞLADIKLARINI MAVİ VATAN VE UZAY VATANDA DA TÜRKİYE BÜYÜK BİR GÜCÜYLE BÜTÜN DÜNYAYA GÜCÜNÜ GÖSTERDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Bakan Ersoy: “Galata Kulesi yeni hali ile ziyaretçi arttırdı”

TÜRKİYE FOTO MUHABİRLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULUNU KABUL EDEN KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY, ELİNE FOTOĞRAF MAKİNESİNİ ALARAK ZİYARETÇİLERİNİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİ. FOTOĞRAFIN İLETİŞİM ARACI OLARAK TANITIMDAKİ ÖNEMİNİ AKTARAN BAKAN ERSOY, “TÜRKİYE’NİN GÖRSELİNİ ÖNEMSİYORUZ” DEDİ.

Bakan Kurum, şehidin ismi verilen Yunus Mermer Cami’sinin açılışına katıldı

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM, 2019 YILININ EKİM AYINDA SURİYE'NİN AZEZ İLÇESİNDEKİ ÜS BÖLGESİNE TERÖRİSTLERCE DÜZENLENEN HAVAN SALDIRISINDA ŞEHİT OLAN VE VASİYETİ ÜZERİNE İSMİ VERİLEN ŞEHİT YUNUS MERMER CAMİ’SİNİN AÇILIŞINA KATILDI.

Bakan Kurum: “Yatırım değeri 1.6 milyar lira olan 38 projemizi de büyük oranda tamamladık”

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM, YATIRIM DEĞERİ 1.6 MİLYAR LİRA OLAN 38 PROJEMİZİ DE BÜYÜK ORANDA TAMAMLADIKLARINI VE BÜYÜK HAYALLERİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Bakan Koca: “Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı aşı olmayı teşvik programı kapsamında mecliste temsil edilen tüm siyasi parti genel başkanlarını, Anayasa Mahkemesi Başkanımızı ve Meclis Başkanımızı arayarak aşı olmaya davet ettim. Kendilerine gösterdikleri nezaket için teşekkür ediyorum.”

BAKAN KOCA, "SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN BAŞLATTIĞI AŞI OLMAYI TEŞVİK PROGRAMI KAPSAMINDA MECLİSTE TEMSİL EDİLEN TÜM SİYASİ PARTİ GENEL BAŞKANLARINI, ANAYASA MAHKEMESİ BAŞKANIMIZI VE MECLİS BAŞKANIMIZI ARAYARAK AŞI OLMAYA DAVET ETTİM. KENDİLERİNE GÖSTERDİKLERİ NEZAKET İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM." DEDİ

Bakan Kasapoğlu’ndan Siirt’e stat müjdesi

BAKAN KASAPOĞLU’NDAN STAT MÜJDESİ

AK Parti Aydın İl Kongresi’ne Bakan Selçuk ve Parti Sözcüsü Çelik katılacak

AK PARTİ AYDIN İL TEŞKİLATI’NIN 18 OCAK PAZARTESİ GÜNÜ DÜZENLENECEK OLAN 7. OLAĞAN İL KONGRESİ, AK PARTİ MKYK VE MYK ÜYESİ VE PARTİ SÖZCÜSÜ ÖMER ÇELİK, GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SAMSUN MİLLETVEKİLİ ÇİĞDEM KARAASLAN VE AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK ‘UN KATILIMIYLA YAPILACAK.

Bakan Akar ve İngiltere Savunma Bakanı Wallace’in görüşmesinde ikili ve bölgesel savunma, güvenlik ile savunma sanayiinde iş birliği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

BAKAN AKAR VE İNGİLTERE SAVUNMA BAKANI WALLACE GÖRÜŞMESİNDE, İKİLİ VE BÖLGESEL SAVUNMA VE GÜVENLİK İLE SAVUNMA SANAYİİNDE İŞ BİRLİĞİ KONULARINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.

Bakan Soylu: “Ülkemiz varlık gösterdiği her ülkede, birlikte kazanma esasına göre hareket etmektedir”

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, "17 YILIN SONUNDA AFRİKA YATIRIMLARIMIZIN PİYASA DEĞERİ 6 MİLYAR DOLARA ULAŞMIŞTIR. ÜLKEMİZ VARLIK GÖSTERDİĞİ HER ÜLKEDE, BİRLİKTE KAZANMA ESASINA GÖRE HAREKET ETMEKTEDİR "DEDİ.